Ortodoncja w Poznaniu

W przypadku nieprawidłowości lub wad zgryzu oferujemy leczenie ortodontyczne. W codziennej praktyce stosujemy wszystkie metody leczenia, przy użyciu pełnej gamy aparatów stałych i ruchomych. Oprócz standardowych „metalowych” aparatów stałych, osobom ceniącym komfort i estetykę proponujemy stałe aparaty z ceramicznymi, nierzucającymi się w oczy elementami. Jednocześnie musimy zaznaczyć, że podczas prostowania zgryzu wiek pacjenta nie gra roli.

uslugi-1

Każdy więc może się do nas zgłosić po pomoc. Poznań jest miejscem przyjaznym dla osób, które z jakiegoś powodu muszą poddać się zabiegowi założenia aparatu ortodontycznego, a ortodoncja stoi tu na naprawdę wysokim poziomie. Jedynym ograniczeniem, które może utrudnić decyzję o podjęciu leczenia jest stan zdrowia zębów, dziąseł oraz wyrostków zębodołowych szczęki i żuchwy. W grupie dzieci stosuje się robione na miarę ruchome aparaty ortodontyczne. U młodzieży i dorosłych korektę wad zgryzu można przeprowadzić przy pomocy stałych aparatów ortodontycznych. Są one na stałe umocowane na zębach własnych Pacjenta, nie utrudniają wykonywania codziennych czynności zawodowych.

 

ortodoncja-2

Leczenie ortodontyczne i korekta wad zgryzu jest procesem długotrwałym i całego cyklu leczenia nie można odbyć podczas jednej wizyty. W czasie terapii kluczowe znaczenie ma stosowanie się do ustalonego z lekarzem planu leczenia ortodontycznego. Jest to ważne, ponieważ podczas kontroli lekarz ortodonta reguluje siłę, z jaką aparat działa na zęby. Brak wyregulowania w odpowiednim czasie może nawet doprowadzić do pogłębienia dotychczasowej wady. Ortodoncja jest więc dziedziną, która wymaga ciągłego kontrolowania aparatu przez doświadczonego lekarza. Planowy koniec leczenia ortodontycznego oznacza pełen sukces terapii. Wtedy wymarzona linia zębów nie jest już dłużej marzeniem… a staje się rzeczywistością. Po zakończeniu tego etapu leczenia, osobom chcącym uzyskać filmowy uśmiech w pełnej skali sugerujemy, aby piękne, równe zęby dodatkowo poddać wybielaniu.

Wybielanie zębów jest zabiegiem szybkim i bezbolesnym, warto więc poświęcić kilka chwil na dopieszczenie tego, nad czym pracowaliśmy miesiącami. Ortodoncja przez nas prowadzona pozwoliła na nieskrępowany uśmiech wielu naszym Pacjentom. Dziś mogą oni cieszyć się pięknymi, perłowo białymi zębami, których wyjątkowy wygląd aż zachęca do radości. Jeśli chciałbyś osiągnąć równie wspaniałe rezultaty, Poznań zaprasza cię do Primadent – najlepszej kliniki dentystycznej w Wielkopolsce.

STOMATOLOGIA BEZ LĘKU

Lęk jest silniejszym niż ból bodźcem powodującym wystąpienie dolegliwości, szczególnie niebezpiecznych dla chorych z nadciśnieniem lub chorobą wieńcową. Niepokój ruchowy spowodowany lękiem lub wynikający z odczuwanego dyskomfortu, może być przyczyną niebezpiecznych powikłań, a nawet …

› Zobacz więcej
  • Skórzewo, ul. Poznańska 115
  • Poznań, ul. Dąbrowskiego 130