Gabinet stomatologiczny

Kilka słów o nas

Na idealny gabinet składa się kilka kwestii. Nie chodzi tylko o estetykę wnętrza, o robiące dobre wrażenie meble i wyposażenie, wygodny fotel – chociaż to też jest istotne. To także miejsce tworzące przez ludzi kompetentnych, z doświadczeniem w reagowaniu na potrzeby pacjenta, odczuwający jego uczucia i reagujący na jego strach czy ból. Od ponad 20 lat prowadzimy działalność stomatologiczną na terenie Poznania i od 5 lat na terenie Skórzewa, zdobywając uznanie kolejnych pacjentów.

Doświadczeni specjaliści i wyposażenie renomowanych marek przyczyniają się do osiągania doskonałych efektów naszej pracy. Oferta usług świadczonych w naszym gabinecie obejmuje usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, wybielanie, leczenie ubytków próchnicowych, wykonanie koron, mostów, licówek, protez, implantów zębowych, a to wszystko może odbywać się w delikatnie podanym znieczuleniu komputerowym.

Usługi PrimaDent

Szeroka gama wykonywanych zabiegów, a także profesjonalne podejście do standardów obsługi pacjenta sprawiają, że nasz gabinet stomatologiczny jest miejscem, do którego pacjenci wracają i przyprowadzają do nas swoje dzieci i rodziny.

Jesteśmy przygotowani do leczenia ząbków dzieci i chętnie podejmujemy się przeprowadzania zabiegów, uwzględniając sugestie rodziców dotyczące przebiegu takich działań. Przede wszystkich nie chcemy zniechęcać dzieci do wizyt u stomatologa, ponieważ wiemy, jak ważna jest profilaktyka już od najmłodszych lat życia i leczenie ubytków, zanim zniszczą one znaczne części uzębienia. Zaręczamy, że razem pokonamy lęk, proszę nam tylko o nim powiedzieć, a zrobimy wszystko, by ta wizyta odmieniła Wasze podejście do gabinetów stomatologicznych.


Odwiedź nas!

Każdy zabieg w naszym gabinecie przeprowadzamy z najwyższą starannością, bo dobrze wykonana praca i zadowolenie pacjentów jest najlepszą zapłatą za nasz trud.

Nasi specjaliści czekają na Ciebie. Właścicielem i osobą prowadzącą jest lek.stom. Anna Dąbrowska.

Zapraszamy do odwiedzin Zespół PRIMA-DENT